توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


جستجوبازه قيمت :
~   تومان  

گروه محصولات

  محصولات تصادفي

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

  سریال رستگاران

  كد كالا: 101140
  قیمت: 12,000 تومان

  شماره مجوز: 155/91/300054

  امتياز اين محصول
  0 امتياز

  " ملودرام رستگاران توسط سعید نعمت‌الله به نگارش درآمده و در آن زندگی دختری بنام خجسته را روایت می شود که در پی ناپدید شدن شوهرش احمدرضا روانه تهران شده تا خبری از او به دست آورد. پخش این سریال از سیم خرداد شروع شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت و در مجموع 52 قسمت خواهد بود.
  عوامل فیلم:
  کارگردان: سیروس مقدم، نویسنده: سعید نعمت اله، منشی صحنه: فهیمه کمالی، مدیرتولید: سید حسین یعقوبی، مسئول فنی: سعید پروینی، مشاور فیلم نامه: دکتر محمدرضا شجاعی، مشاور کارگردان: الهام غفوری، بازیگران: روناک یونسی، اسماعیل سلطانیان، پوریا پورسرخ، عباس امیری، محمد حسین عمرانی، آتیلا پسیانی، کاوه خداشناس، حشمت آرمیده، لیندا کیانی، ملیحه نیکجومند، شهرام عبدلی، صبا کمالی، عباس غزالی، شهربانو موسوی، زهره صفوی، نفسیه روشن. برنامه ریز: علی اکبر صابری، تهیه کننده: محمدرضا شفیعی، دستیار کارگردان: حبیب قلی زاده، افشین سنگ چاپ، طراح لباس: فرهاد عزیزی، طراح صحنه: فرهاد عزیزی، عکاس: مهدی حیدری، صدابردار: فرشید احمدی
  کلمات کلیدی: سریال رستگاران-خرید سریال رستگاران-سریال ایرانی رستگاران-خرید سریال ایرانی رستگاران "
  شماره مجوز: 155/891140

  برچسب محصول