توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


جستجوبازه قيمت :
~   تومان  

گروه محصولات

  محصولات تصادفي

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

  بالشتک خواب آرامه Arame

  كد كالا: AR-N1
  قیمت: 29,900 تومان

  بالشتک خواب آرامه حاوی گیاهان دارویی و اورگانیک است که با قرار دادن آن در کنار بالشت خود می توانید یک خواب آرام را تجریه کنید. برگرفته شده از طب غنی سنتی ایرانی

  امتياز اين محصول
  0 امتياز

  سالانه در جهان میلیاردها دلار صرف خریداری قرص های شیمیایی آرامش بخش و برطرف کننده مشکل بی خوابی و کم خوابی می شود که این قرص ها و مواد شیمیایی نه تنها کارایی گیاهان طبیعی را ندارند بلکه باعث ایجاد مشکلات فراوانی در دستگاه گوارش می شوند. به جای روی آوردن به این روش ها که همگی در نهایت به انسان ضرر می زنند، بهتر است به طب غنی و با قدمت خود رجوع کنیم و از ریشه گیاهانی که از هزاران سال پیش به عنوان داروی تسکین دهنده و آرام بخش توسط دانشمندان ما نظیر ابن سینا کشف شده اند، برای حل مشکل بی خوابی بهره ببریم.
  بالشتک خواب آرامه، جدیدترین محصول برای درمان بی خوابی است . این بالشتک حاوی گیاهان دارویی و ارگانیک می باشد که با قرار دادن آن در کنار بالشت خود می توانید یک خواب آرام را تجریه کنید. ریشه گیاهان به کار گرفته شده در این محصول که ترکیبی از چند گیاه اورگانیک خشک شده است، به داشتن خواب راحت کمک زیادی می کند و کیفیت خواب را بهبود می بخشد. با استشمام بوی گیاهان موجود در این بالشتک،هورمون سداتیو و نروتک در مغز ترشح می شود که باعث عملکرد بهتر مغز و فعال شدن قسمتهایی از مغز که مربوط به خواب است می شود و در نتیجه خوابی آرام و آسوده را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

  http://d20.ir/14/Images/688/Large/Cover-arame-(25).jpg

  این بالشتک حاوی گیاهان اورگانیک و خشک شده طب سنتی است که با استشمام بوی گیاهان در هنگام خواب،هورمونی در مغز شما ترشح می گردد که مزایای ترشح این هورمون عبارتند از :
  • مسکن ضد افسردگی با خواب آرام

  • آرام بخش و درمان سر درد

  • کنترل هیجانات ناخواسته دستگاه عصبی

  • برطرف کننده مشکل کم خوابی و بی خوابی در شب


  این محصول دارای تاییده های لازم از متخصصین طب سنتی ایران می باشد.
  دارای مجوزهای لازم و شماره ثبت : 7052

  http://d20.ir/14/Images/2441/Large/slider1.jpg

  ما برای شما 90 روز گارانتی برگشت وجه گذاشته ایم اگر به هر دلیلی از این محصول راضی نبودید سه ماه وقت دارید تا با کمال آرامش محصول را بررسی کنید و اگر رضایت شما را جذب نکرد آن را به ما تحویل بدهید و مبلغ خود را پس بگیرید. 

  برچسب محصول