توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


جستجوبازه قيمت :
~   تومان  

گروه محصولات

  محصولات تصادفي

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

  کرم سفت کننده سینه و باسن گلدن نایت

  كد كالا: 13
  قیمت: 158,000 تومان

  کرم سفت کننده سینه وباسن گلدن نایت جوابدهی قطعی 7 روزه بدون عوارض جانبی دارای مجوزوزارت بهداشت و درمان 139هزارتومان دریافت هزینه پس از تحویل کالا گارانتی تعویض 7 روزه محصول شماره پروانه بهداشت : 56/ظ/2376

  امتياز اين محصول
  0 امتياز

  ویژگی های خاص این محصول

  جمع کردن و سفت کنندگی پوست : 

  این محصول با فورمولاسیون منحصر به فرد خود با ایجاد یک لایه ظریف و مستحکم پوست را به سمت بالا می کشد همانند غلاف یا جوراب محکمی که پوست را در بر گرفته و آن را جمع می نماید . 
  این اثر به سرعت ایجاد می شود و اثرات سفت کنندگی آن را مشهود می سازد .
  این تاثبر به دلیل شبکه ای شدن PVE و PVP  بر روی پوست پس از مالیده شدن ژل می باشد . 
  شبکه ای شدن به مفهوم اتفاق فیزیکی ای است که در فورمولاسیون ژل سفت کننده گلدن نایت به وجود آمده در حین انجام این فرایند بر روی پوست زنجیره های پلیمری مواد تشکیل دهنده ژل هم ، فرو رفته و باعث می شود سطح آن کاهش پیدا کند . کاهش سطح مذکور باعث جمع شدن پوست می شود و خیلی سریع نتیجه آن قابل مشاهده می باشد.

  روش استفاده:
  قبل از استفاده سطح پوست را تمیز کنید و مقداری از ژل را به اندازه نصف بند انگشت بر روی محل مورد نظر بزنید و به صورت دورانی به مدت ده دقیقه ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

  ترکیبات:
  ژل سفت کننده سینه و باسن گلدن نایت حاوی عصاره مورد است که دارای ماده موثر تانن می باشد. پروتئین های موجود در ساختمان پوست دارای گروه های کربوکسیلیک هستند و از سوی دیگر تانن موجود در فرمولاسیون ژل سفت کننده شامل گروه های فنولی است که عامل هیدروکسیل دارند.
  بر هم کنش این دو گروه با یکدیگر باعث می شود بین پروتئین های سازنده ماتریس پوست به هم پیوستگی ایجاد شود بنابراین استحکام پوست افرایش پیدا می کند .
  شماره پروانه بهداشت : 56/ظ/2376

   

  برچسب محصول