توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


جستجوبازه قيمت :
~   تومان  

گروه محصولات

  محصولات تصادفي

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

  حشره کش برقی opk

  كد كالا: 338
  قیمت: 10,000 تومان

  دستگاه حشره کش یا پشه کش برقی او پی کی انواع پشه و مگس های مزاحم را با حشره کش برقی opk تار و مار کنید حشره کش برقی opk دستگاهی دوکاره بوده و میتوانید بعنوان حشره کش برقی و شب خواب استفاده نمائید

  امتياز اين محصول
  0 امتياز

  نکته جالب اینجاست که حشرات همیشه به سمت نور می روند به جای اینکه شب خواب روشن کنید از این چراغ خواب استفاده کنید تا حشرات به سمت نور رفته واز بین بروند و شما خواب راحتی داشته باشید.
  حشرات موذی در محل کار و زندگی انسان مشکلات زیادی را برای انسان ایجاد می کنند . بیماری های عفونی و پوستی به وسیله حشره هایی مثل سوسک، مگس، پشه با گزیدن و نیش زدن و تماس با غذا به انسان منتقل می شود. روش های مختلفی مثل حشره کش، اسپری و … برای دفع کردن و مبارزه با این حشره های موذی وجود دارد که  بیشتر آن ها با وجود هزینه زیاد کارایی لازم را ندارند و یا طبق سلیقه افراد خریداری می شود این حشره کش به دلیل دو کاره بودن مورد توجه خیلی از افراد واقع شده است.
  دستگاه حشره کش برقی یا پشه کش برقی او پی کی دوکاره است یعنی هم به عنوان حشره کش و هم بعنوان شب خواب استفاده نمائید.حشره کش برقی opk دارای چراغ فلورسنت با نور خاص آبی متمایل به بنفش بوده که قادر به جذب انواع حشرات، مگس،…..  بوده و حشرات به محض نزدیک شدن به نور این حشره کش، با میله های تعبیه شده در درون دستگاه برخورد کرده و بلافاصله حالت برق گرفتگی به آنها دست می دهد و حشرات روی میله ها خشک می شوند.

  باخرید پستی حشره کش برقی نیازی به خرید قرص و دارو نیز برای این دستگاه ندارید!
  لامپ این نوع حشره کش تا 10000 ساعت کار می کند.
  بسیار کم مصرف بوده و فقط یک وات برق مصرف میکند
  دارای کلید روشن و خاموش میباشد

  برچسب محصول