توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


جستجوبازه قيمت :
~   تومان  

گروه محصولات

  محصولات تصادفي

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

  اپل آیدی

  كد كالا: 371
  قیمت: 10,000 تومان

  اپل آیدی معرف شما به اپل است تا بتوانید از تمامی امکانات دیوایس خود استفاده نمایید.

  امتياز اين محصول
  0 امتياز

  دانلود نرم افزار از AppleStore تنها با وجود اپل آیدی امکان پذیر می باشد.با استفاده از اپل آیدی شما امکان دسترسی به میلیون ها بازی و برنامه را دارید و برای دسترسی به تمام برنامه های موجود شما نیاز به اپل آیدی امریکا یا انگلستان را دارید.

  شما حتی برای دانلود موزیک وفیلم و موزیک ویدئو از ایتونس استورو دانلود ای بوک یا همان کتاب های الکترونیکی از ای بوک استور اپل هم نیاز به اپل آیدی معتبر دارید.


  اگر از دیوایس های اپل نظیر آیفون، آیپاد، آیپد و مک استفاده می کنید، داشتن یک اپل آیدی apple id بسیار الزامی است.
  به کمک اپل آیدی می توانید از طریق AppStore اپلیکیشن های مورد نظر خود را دانلود و روی دیوایس هایی که با اپل‌ آیدی مورد نظر تنظیم شده اند، نصب نمایید. با خرید اپل آیدی می توانید از امکاناتی نظیر Find My iPhone، Find My Friends، iMessage، FaceTime، Game Center و خریدهای درون برنامه ای App In Purchase بهره مند شوید.

  برچسب محصول