توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


جستجوبازه قيمت :
~   تومان  

گروه محصولات

  محصولات تصادفي

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

  مژه مصنوعی مغناطیسی

  كد كالا: 2028
  قیمت: 43,000 تومان

  مژه مصنوعی مغناطیسی یا همان مژه مصنوعی مگنتی محصولی جدید است که می تواند مژه هایی جذاب و پرپشت به ارمغان بیاورد محصولی از کمپانی معتبر VASSOUL

  امتياز اين محصول
  0 امتياز

  طرز استفاده از مژه مغناطیسی چگونه است ؟

  مژه مصنوعی مغناطیسی چیست؟ و چه تفاوتی با مژه مصنوعی های قبلی دارد؟

  مژه مگنتی یا آهنربایی مژه هایی هستند که به راحتی روی مژه سوار میشود و هروقت نخواستید با یک حرکت آن را برمیدارید. دیگر نگران آلوده شدن چشم و حساسیت آن نیستید و یک نکته هم اینکه ازنظر قیمت بسیار به صرفه است.

  مزایای استفاده از مژه مگنتی چیست؟

  نیازی به چسب مژه نیست!

  حساسیت چشمی ندارد!

  استفاده از مژه مگنتی بسیار راحت است،و هروقت نیاز بود میتوان آن را از روی مژه ها برداشت

  مژه مغناطیسی یا مژه آهنربایی(مژه مغناطیسی) یک محصول فوق العاده برای خانم هاست. خبر خوش اینکه مژه ای دربازار عرضه شده است که آهنربایی است و مژه مغناطیسی نام دارد، خیلی راحت و بدون عوارض و بدون چسب روی مژه های شما قرار میگیرد. مژه های مگنتی یا آهنربایی نوآوری جالب و کاربردی در صنعت آرایشی است.

  داشتن مژه هایی بلند و پرپشت آرزوی هر خانمی است و اکثرا برای رسیدن به آن وقت و هزینه صرف میکنند. استفاده از مواد گیاهی و انواع روغن برای پرپشت شدن مژه ها و استفاده از مژه مصنوعی چسبی و کاشت مژه. مژه های مغناطیسی یا مگنتی دیگر نیازی به چسب ندارند و همان طور که از نامش پیداست توسط مگنت روی مژه قرار میگیرند. مژه مگنتی از دو قسمت مژه بالایی و مژه پایینی تشکیل شده است. مطابق فیلم زیر:

  قسمت بالایی مژه مگنتی که آهن ربای آن قسمت زیر است، روی مژه های اصلی قرار می گیرد و قسمت پایینی مژه مگنتی که آهن ربای آن بالای آن قرار دارد زیر مژه های اصلی قرار میگیرد و توسط مگنت موجود به هم متصل میشوند.


  برچسب محصول