توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


جستجوبازه قيمت :
~   تومان  

گروه محصولات

  محصولات تصادفي

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

  دفتر مشق کلاس اولی ها

  كد كالا: 100
  قیمت: 10,000 تومان

  جلد یک دفتر مخصوص مهرماه و در 30 صفحه طراحی شده است که شامل آموزش نگاره های فارسی پایه اول می باشد.

  امتياز اين محصول
  0 امتياز

  دفتر مشق کلاس اولی ها در جلد اول با هدف تقویت مهارت های دست ورزی و آمادگی برای نوشتن حروف الفبا در 30 صفحه با همت جمعی از معلمان مجرب و دانش آموختگان نخبه در رشته ی آموزش ابتدایی و با طراحی کاملا اصولی و علمی،  همگام با کتاب فارسی اول ابتدایی طراحی شده است .
  در این مجموعه جهت ارزش گذاری به فرایند ارزشیابی کیفی - توصیفی برای بازخورد معلم ، امضا و تاریخ بازدید تکلیف ،تکلیف پیشنهادی معلم ، فضای مناسب در نظر گرفته شده است.
  به منظور فراهم نمودن بستر آسان نویسی در روشهای اصولی نگارش ، شیوه نوشتاری و آغاز تا پایان حرکت دست به وضوح در بالای هر صفحه با استفاده از کاراکترهای کودکانه نشان داده شده است.
  با توجه به اینکه در پایه اول ابتدایی دانش آموزان دارای سواد دیداری هستند ( و نه نوشتاری) در پایین هر صفحه خود ارزیابی به صورت شکلک هایی نمایش داده شده که دانش آموز قادر به ارزیابی کار خود باشد و قدرت اعتماد به نفس فرد بالا می رود.

  ویژگی های دفتر:

  • دفتر به عنوان تکلیف شب در نظرگرفته شده است.

  • خط های دفتر به صورت یک در میان کم رنگ و پر رنگ طراحی شده تا یک خط در میان نویسی را آموزش دهد.

  • مروری بر گذشته با هدف تمرین دست ورزی صفحات قبل در نظر گرفته شده است.

  • در اویل سال دانش آموز توانایی ورق زدن و نگهداری صحیح را ندارد برای همین این دفتر برای مهرماه و در 30 صفحه طراحی شده است.

  • در پایین هر صفحه خود ارزیابی به صورت شکلک هایی نمایش داده شده که دانش آموز قادر به ارزیابی کار خود باشد.


   

  برچسب محصول