توجه : بیننده محترم این یک سایت تبلیغاتی عمومی و مربوط به فروشندگان مختلف است و در هر کالا یا صفحه ای از سایت اگر کوچکترین مشکل یا تخلفی مشاهده نمودید لطفاً مراتب را از طریق لینک « گزارش تخلف » اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری و با فرد متخلف برخورد شود و کالا و توضیحات وی نیز حذف شود و در صورت نیاز مشخصات فرد متخلف به مراجع قانونی ذیصلاح اعلام شود.
از همکاری شما در جهت سالم سازی فضای کسب و کار اینترنتی صمیمانه متشکریم


جستجوبازه قيمت :
~   تومان  

گروه محصولات

  محصولات تصادفي

  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش

  دفتر مشق کلاس اولی ها(جلد2)

  كد كالا: 101
  قیمت: 18,000 تومان

  دفتر مشق کلاس اولی ها کاملا با کتاب فارسی بخوانیم اول ابتدایی منطبق بوده و همراه و مکمل فعالیت های معلمین گرامی و دانش آموزان عزیز می باشد.

  امتياز اين محصول
  0 امتياز

  دفتر مشق کلاس اولی ها ( جلد دوم ): 
  در ابتدای سال تحصیلی حافظه دیداری در دانش اموزان پایه اول قوی تر از حافظه ی خوانداری است ،بنابراین درصورت فراموش کردن صفحه مربوط به تکالیف با دیدن تصویر عنوانی تکلیف مربوط را پیدا کرده و می نویسد.
  برای احترام گذاشتن به خواسته ها و علایق آموزگار در پایان هر درس یک صفحه با عنوان تکلیف پیشنهادی معلم قرار گرفته تا بتوانند نظرات خود را اعمال نمایند.
  با توجه به اینکه در پایه اول ابتدایی دانش آموزان دارای سواد دیداری هستند ( و نه نوشتاری) در پایین هر صفحه خود ارزیابی به صورت شکلک هایی نمایش داده شده که دانش آموز قادر به ارزیابی کار خود باشد و قدرت اعتماد به نفس فرد بالا می رود.

  ویژگی های دفتر مشق جلد دوم :

  • خط های دفتر به صورت یک در میان کم رنگ و پر رنگ طراحی شده تا یک خط در میان نویسی را آموزش دهد.

  • بهتر است کلمات به صورتی نوشته شود تا در هر خط حداقل 5 الی 7 بار کلمه تکرار و تمرین شود.

  • در پایین هر صفحه خود ارزیابی به صورت شکلک هایی با تصاویر کودکانه نمایش داده شده که دانش آموز قادر به ارزیابی کار خود باشد.

  • آموزگار می تواند نظرات اصلاحی یا تشویقی خود را در هرصفحه بنویسد و تاریخ و امضا نماید.

  توصیه می شود در کنار این دفتر فقط به تکالیف موجود در کتاب کار فارسی بسنده شود و از دادن مشق اضافه در دیگر دفاتر خودداری شود تا کودکان خسته نشوند.
   

  برچسب محصول